  • LLE105000-ATN120
LLE105000-ATN120
advertisement
Manufacturer No:
LLE105000-ATN120
HK JDW NO:
384-LLE105000-ATN120
Package:
Datasheet:
LLE105000-ATN120
Description:
LIQUID LEVEL SENSOR
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
LLE105000-ATN120
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Mounting Type
    Panel Mount
  • Material - Housing & Prism
    Polysulfone (PES)
  • Operating Temperature
    -25°C~80°C
  • Series
    LLE
  • Part Status
    Obsolete
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Type
    Liquid
  • Voltage - Rated
    5V~12V
  • Output Type
    Push-Pull
  • Current
    15mA