  • LL1608-F39NK
LL1608-F39NK
advertisement
Manufacturer No:
LL1608-F39NK
HK JDW NO:
4668-LL1608-F39NK
Description:
LL1608-F39NK datasheet pdf and Fixed Inductors product details from Toko stock available at Utmel
Step5Bar-code shipping tag
LL1608-F39NK
  • Packaging
    Cut Tape (CT)
  • Tolerance
    10%
  • Max Operating Temperature
    100°C
  • Min Operating Temperature
    -40°C
  • Current Rating
    300mA
  • Inductance
    39 nH
  • Test Frequency
    100MHz
  • Frequency - Self Resonant
    1.35GHz
  • DC Resistance (DCR) - Parallel
    700mOhm
  • Length
    1.6002mm