  • LI0805G301R-00
LI0805G301R-00
advertisement
Manufacturer No:
LI0805G301R-00
HK JDW NO:
449-LI0805G301R-00
Datasheet:
LI0805G301R-00
Description:
FERRITE BEAD 300 OHM 0805 1LN
Step5Bar-code shipping tag
LI0805G301R-00
  • Operating Temperature
    -40°C~125°C
  • Published
    2003
  • Size / Dimension
    0.079Lx0.049W 2.00mmx1.25mm
  • JESD-609 Code
    e0
  • Part Status
    Obsolete
  • Terminal Finish
    Tin/Lead (Sn/Pb)
  • Rated Current
    0.7A
  • DC Resistance (DCR) (Max)
    200mOhm
  • Current Rating (Max)
    700mA
  • Impedance @ Frequency
    300Ohm @ 100MHz
  • Rated Voltage
    75V
  • Output Impedance
    300Ohm Ω
  • Length
    2mm
  • Height (Max)
    0.043 1.10mm