  • LFP1000-A4NMB
LFP1000-A4NMB
advertisement
Manufacturer No:
LFP1000-A4NMB
Manufacturer:
SICK, Inc.
HK JDW NO:
704-LFP1000-A4NMB
Package:
Datasheet:
Description:
SEN LVL LFP CUBIC G 3/4
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
LFP1000-A4NMB
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    3 Weeks
  • Mounting Type
    Cable
  • Operating Temperature
    -20°C~60°C TA
  • Part Status
    Active
  • Voltage - Supply
    12V~30V
  • Output Type
    NPN / PNP
  • Current - Supply
    100mA