LE9530CETC
LE9530CETC
536-LE9530CETC
48 TerminationsTelecom device2 Circuits
In Stock : 999
Share
Please send RFQ, we will respond immediately.
Product Details
Purchasing and Inquiry
LE9530CETC Overview
Packing is done according to the Tray method.Telecommunications equipment is mounted with type Surface Mount.2 circuits are used in this telecom IC .The supply voltage of 3.3V can increase efficiency.48 terminations can be found in the configuration.There is a voltage supply called 3.3V that it uses.A current of 40mA is used as the supply current.The maximum operating temperature is 85°C.There is a minimum operating temperature of -40°C supported by telecommunications equipment.
LE9530CETC Features
LE9530CETC Applications
There are a lot of Microchip Technology LE9530CETC Telecom applications.
- Network Multiplexing and Terminating Equipment
- Router
- Integrated Access Devices
- Codec function on telephone switch line cards
- Digital Cross-connect Systems (DCS)
- SDH Multiplexers
- BITS Timing
- Central office
- PCM Test Equipment
- Interfaces to E3
You can send an inquiry by email, or add the item to the RFQ list and submit it to us.
Tell us the model and quantity you need, our sales staff will reply the price in time.
Email for receiving inquiries: jindawei@hkjdwchip.com
Our sales will reply to your request by email within 24 hours.
The basic freight (for package ≤0.5kg or corresponding volume) depends on the time zone and country.
Currently, our products are shipped through DHL, FedEx, SF, and UPS.
FedEx International, 5-7 business days.
The following are some common countries' logistic time.
Payment Method
| The fee is charged according to the rule of PayPal. | |
Shipping
Package
LE9530CETC
Hot Sales in Thermal
Parts with Similar Specs
The three parts on the right have similar specifications to Aavid.
ImagePart NameManufacturerHK JDW NOPackageStockDataSheet:Compare:
Microchip Technology536-MT8870DS118-SOIC (0.295, 7.50mm Width)2-3 DaysAdd Compare
Microchip Technology536-VSC8504XKS-05256-BGA2-3 DaysAdd Compare
Microchip Technology536-VSC8479YYY244-BBGA, FCBGA2-3 Days-Add Compare
Microchip Technology536-ZL50232QCG1100-LQFP2-3 DaysAdd Compare
Microchip Technology536-LE88266DLC80-LQFP2-3 DaysAdd Compare
Microchip Technology536-MT8870DSR118-SOIC (0.295, 7.50mm Width)2-3 DaysAdd Compare
Microchip Technology536-MT88E39ASR116-SOIC (0.295, 7.50mm Width)2-3 DaysAdd Compare
Microchip Technology536-MT88L70ANR120-SSOP (0.209, 5.30mm Width)2-3 DaysAdd Compare