  • LD6806F/33P,115
LD6806F/33P,115
advertisement
Manufacturer No:
LD6806F/33P,115
HK JDW NO:
699-LD6806F/33P,115
Package:
6-XFDFN
Datasheet:
LD6806F/33P,115
Description:
Enable Fixed PMIC 6-XFDFN
Quantity:
In Stock : 1776
Step5Bar-code shipping tag
LD6806F/33P,115
  • Package / Case
    6-XFDFN
  • Supplier Device Package
    6-XSON, SOT886 (1.45x1)
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Voltage - Input (Max)
    5.5V
  • Current - Output
    200mA
  • Voltage - Output (Min/Fixed)
    3.3V
  • Voltage Dropout (Max)
    0.13V @ 200mA
  • PSRR
    55dB (1kHz)