  • LD40WC223MAB3A
LD40WC223MAB3A
advertisement
Manufacturer No:
LD40WC223MAB3A
Manufacturer:
AVX Corporation
HK JDW NO:
66-LD40WC223MAB3A
Package:
3640
Datasheet:
LD40WC223MAB3A
Description:
22nF Ceramic Capacitor 3640
Step5Bar-code shipping tag
LD40WC223MAB3A
  • Package / Case
    3640
  • Capacitance
    22nF
  • Voltage - Rated DC
    2.5kV
  • Dielectric
    X7R
  • Thickness
    2.54mm