  • LD02YG104ZAB2A
LD02YG104ZAB2A
advertisement
Manufacturer No:
LD02YG104ZAB2A
HK JDW NO:
66-LD02YG104ZAB2A
Description:
100nF Ceramic Capacitor 80%
Step5Bar-code shipping tag
LD02YG104ZAB2A
  • Tolerance
    80%
  • Max Operating Temperature
    85°C
  • Min Operating Temperature
    -30°C
  • Capacitance
    100nF
  • Voltage - Rated DC
    16V
  • Dielectric
    Y5V
  • Length
    1mm