  • LCFE121002A120TG
LCFE121002A120TG
advertisement
Manufacturer No:
LCFE121002A120TG
HK JDW NO:
461-LCFE121002A120TG
Package:
0504 (1210 Metric), 6 Lead
Datasheet:
LCFE121002A120TG
Description:
CMC 2LN 100MA 12 OHM SMD
Step5Bar-code shipping tag
LCFE121002A120TG
  • Package / Case
    0504 (1210 Metric), 6 Lead
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Published
    2018
  • Series
    LCFE
  • Size / Dimension
    0.050Lx0.039W 1.27mmx1.00mm
  • Feature
    ESD
    1 (Unlimited)
  • Voltage - Rated DC
    5V
  • Reach Compliance Code
    unknown
  • Number of Lines
    2
  • DC Resistance (DCR) (Max)
    4Ohm
  • Current Rating (Max)
    100mA
  • Impedance @ Frequency
    12Ohm @ 100MHz
  • Height (Max)
    0.026 0.65mm