  • LCF121002A650TG
LCF121002A650TG
advertisement
Manufacturer No:
LCF121002A650TG
HK JDW NO:
461-LCF121002A650TG
Package:
0504 (1210 Metric), 4 Lead
Datasheet:
LCF121002A650TG
Description:
CMC 2LN 100MA 65 OHM SMD
Step5Bar-code shipping tag
LCF121002A650TG
  • Package / Case
    0504 (1210 Metric), 4 Lead
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Series
    LCF
  • Size / Dimension
    0.050Lx0.039W 1.27mmx1.00mm
    1 (Unlimited)
  • ECCN Code
    EAR99
  • HTS Code
  • Number of Lines
    2
  • DC Resistance (DCR) (Max)
    4Ohm
  • Current Rating (Max)
    100mA
  • Impedance @ Frequency
    65Ohm @ 100MHz
  • Height (Max)
    0.026 0.65mm