  • LCE01C308480A
LCE01C308480A
advertisement
Manufacturer No:
LCE01C308480A
HK JDW NO:
17718-LCE01C308480A
Description:
CONTACTOR,LTG,EH,N1,30A,3NC,8NO,
Step5Bar-code shipping tag
LCE01C308480A
  • Operating Temperature
    -25°C ~ 40°C
  • Contact Form
    11PST-8NO/3NC (8 Form A, 3 Form B)
  • Coil Resistance
  • Coil Voltage
    460 ~ 480VAC
  • Switching Voltage
    600VAC - Max
  • Must Operate Voltage
  • Contact Rating (Current)
    30 A