  • LCE01C302347A
LCE01C302347A
advertisement
Manufacturer No:
LCE01C302347A
HK JDW NO:
17718-LCE01C302347A
Description:
CONTACTOR,LTG,EH,N1,30A,3NC,2NO,
Step5Bar-code shipping tag
LCE01C302347A
  • Operating Temperature
    -25°C ~ 40°C
  • Contact Form
    5PST-2NO/3NC (2 Form A, 3 Form B)
  • Coil Resistance
  • Coil Voltage
    347VAC
  • Switching Voltage
    600VAC - Max
  • Must Operate Voltage
    295 VAC
  • Contact Rating (Current)
    30 A