  • LCE00C304208A
LCE00C304208A
advertisement
Manufacturer No:
LCE00C304208A
HK JDW NO:
17718-LCE00C304208A
Description:
CONTACTOR,LTG,EH,OPEN,30A,3NC,4N
Step5Bar-code shipping tag
LCE00C304208A
  • Operating Temperature
    -25°C ~ 40°C
  • Contact Form
    7PST-4NO/3NC (4 Form A, 3 Form B)
  • Coil Resistance
  • Coil Voltage
    200 ~ 208VAC
  • Switching Voltage
    600VAC - Max
  • Must Operate Voltage
  • Contact Rating (Current)
    30 A