  • LC4-2.375-F7P-4
LC4-2.375-F7P-4
advertisement
Manufacturer No:
LC4-2.375-F7P-4
Manufacturer:
Bivar Inc.
HK JDW NO:
100-LC4-2.375-F7P-4
Description:
LED Light Pipes Light Pipe, Flexible, 2mm. Fiber Optic Core, 7.0mm. Dia. Low Profile Lens, 2.375in. Length, Yellow