  • LC1-10.0-F7P-2
LC1-10.0-F7P-2
advertisement
Manufacturer No:
LC1-10.0-F7P-2
Manufacturer:
Bivar Inc.
HK JDW NO:
100-LC1-10.0-F7P-2
Package:
Datasheet:
Description:
LED Light Pipes Light Pipe, Flexible, 1mm. Fiber Optic Core, 7.0mm. Dia. Low Profile Lens, 10.0in. Length, Red