  • LB02KW01-5F12-JF
LB02KW01-5F12-JF
advertisement
Manufacturer No:
LB02KW01-5F12-JF
HK JDW NO:
558-LB02KW01-5F12-JF
Package:
Datasheet:
LB02KW01-5F12-JF
Description:
Switch Accessories INDICATOR
Step5Bar-code shipping tag
LB02KW01-5F12-JF
    Select All
  • Factory Lead Time
    13 Weeks
  • Panel Cutout Shape
    Round
  • Published
    2015
  • Series
    LB
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Termination
    Solder
  • Type
    LED
  • Color
    Black
  • Termination Style
    Quick Connect - 0.110 (2.8mm)
  • Panel Cutout Dimensions
    0.87 (22.10mm)
  • Voltage
    12V
  • Current
    26mA
  • Lens Style
    Round with Flat Top
  • Illumination Type
    Illuminated
  • Lens Size
    19.00mm Dia