  • LAL03NA180K
LAL03NA180K
advertisement
Manufacturer No:
LAL03NA180K
HK JDW NO:
782-LAL03NA180K
Datasheet:
LAL03NA180K
Step5Bar-code shipping tag
LAL03NA180K
  • Operating Temperature
    -25°C~105°C
  • Size / Dimension
    0.102Diax0.276L 2.60mmx7.00mm
  • Tolerance
    ±10%
  • Pbfree Code
    yes
  • Current Rating
    140mA
  • Inductance
    18μH
  • Test Frequency
    2.52MHz
  • DC Resistance (DCR)
    3.1Ohm Max
  • Frequency - Self Resonant
    13MHz
  • Q @ Freq
    50 @ 2.52MHz
  • Inductance Frequency - Test
    2.52MHz