  • L75R-G125-2212
L75R-G125-2212
advertisement
Manufacturer No:
L75R-G125-2212
HK JDW NO:
894-L75R-G125-2212
Package:
Datasheet:
L75R-G125-2212
Description:
LED IND GREEN 125V 6" WIRE LEAD
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
L75R-G125-2212
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    14 Weeks
  • Panel Cutout Shape
    Round
  • Published
    2012
  • Series
    L75
  • Part Status
    Not For New Designs
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Termination
    Wire Leads
  • Type
    LED
  • Termination Style
    Wire Leads - 6 (152.40mm)
  • Panel Cutout Dimensions
    0.38 (9.65mm)
  • Voltage
    125V