  • L6R48D-120-400-C14
L6R48D-120-400-C14
advertisement
Manufacturer No:
L6R48D-120-400-C14
HK JDW NO:
801-L6R48D-120-400-C14
Step5Bar-code shipping tag
L6R48D-120-400-C14
  • Operating Temperature
    0°C~40°C
  • Series
    Tri-Mag®, L6R48D (48W)
  • Size / Dimension
    4.72Lx2.01W x 1.34 H 120.0mmx51.0mmx34.0mm
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    Not Applicable
  • Power (Watts)
    48W
  • Current - Output (Max)
    4A
  • Voltage - Input
    90V~264VAC
  • Voltage - Output
    12V
  • Output Connector
    Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D.
  • No Load Power Consumption
    100mW Max