  • L41EN-A12-2113
L41EN-A12-2113
advertisement
Manufacturer No:
L41EN-A12-2113
HK JDW NO:
894-L41EN-A12-2113
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
L41EN-A12-2113
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    14 Weeks
  • Panel Cutout Shape
    Round
  • Series
    L41
  • Part Status
    Not For New Designs
  • Type
    LED
  • Termination Style
    Wire Leads - 6 (152.40mm)
  • Panel Cutout Dimensions
    0.31 (7.87mm)
  • Voltage
    12V
  • Lens Style
    Round with Flat Top
  • Lens Size
    7.54mm Dia