  • L37-3-12.5-12.5-3.5
L37-3-12.5-12.5-3.5
advertisement
Manufacturer No:
L37-3-12.5-12.5-3.5
Manufacturer:
t-Global Technology
HK JDW NO:
788-L37-3-12.5-12.5-3.5
Package:
Description:
THERM PAD 12.5MMX12.5MM YELLOW
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
L37-3-12.5-12.5-3.5
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Outline
    12.50mm x 12.50mm
  • Thermal Conductivity
    1.7W/m-K
  • Thickness
    0.138 3.50mm