  • L32R-R12-2311
L32R-R12-2311
advertisement
Manufacturer No:
L32R-R12-2311
HK JDW NO:
894-L32R-R12-2311
Package:
Datasheet:
L32R-R12-2311
Description:
LED PANEL INDICATOR RED 12V
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
L32R-R12-2311
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Mount
    Panel
  • Panel Cutout Shape
    Round
  • Published
    2012
  • Series
    L32/35
  • Part Status
    Not For New Designs
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Termination
    Wire Leads
  • Type
    LED
  • Termination Style
    Wire Leads - 6 (152.40mm)
  • Panel Cutout Dimensions
    0.50 (12.70mm)
  • Voltage
    12V
  • Lens Style
    Round with Flat Top
  • Lens Size
    10.72mm Dia