  • L101S223LF
L101S223LF
advertisement
Manufacturer No:
L101S223LF
Manufacturer:
TT Electronics/IRC
HK JDW NO:
850-L101S223LF
Package:
10-SIP
Datasheet:
L101S223LF
Description:
Quantity:
In Stock : 9174
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
L101S223LF
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Mounting Type
    Through Hole
  • Package / Case
    10-SIP
  • Number of Pins
    10
  • Supplier Device Package
  • Operating Temperature
    -55°C~125°C
  • Packaging
    Bulk
  • Series
    L, BI
  • Published
    2012
  • Size / Dimension
    1.000Lx0.098W 25.40mmx2.50mm
  • Tolerance
    ±2%
  • Part Status
    Discontinued
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Temperature Coefficient
    ±100ppm/°C
  • Resistance
    22kOhm
  • Number of Resistors
    9
  • Circuit Type
    Bussed
  • Power Per Element
    125mW
  • Resistor-Ratio-Drift
    ±50ppm/°C
  • Height Seated (Max)
    0.200 5.08mm