  • L-14W5N6SV4E
L-14W5N6SV4E
advertisement
Manufacturer No:
L-14W5N6SV4E
HK JDW NO:
406-L-14W5N6SV4E
Datasheet:
L-14W5N6SV4E
Step5Bar-code shipping tag
L-14W5N6SV4E
  • Operating Temperature
    -40°C~125°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Published
    2013
  • Size / Dimension
    0.063Lx0.031W 1.60mmx0.80mm
  • Tolerance
    ±0.3nH
  • Part Status
    Obsolete
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -40°C
  • Current Rating (Amps)
    700mA
  • Current Rating
    700mA
  • Inductance
    5.6nH
  • Test Frequency
    250MHz
  • DC Resistance (DCR)
    110mOhm Max
  • Frequency - Self Resonant
    5GHz
  • Q @ Freq
    16 @ 250MHz
  • Inductance Frequency - Test
    250MHz
  • Height Seated (Max)
    0.037 0.95mm
  • Length
    1.6002mm