  • KT2520K40000DAW18TAS
KT2520K40000DAW18TAS
advertisement
Manufacturer No:
KT2520K40000DAW18TAS
HK JDW NO:
428-KT2520K40000DAW18TAS
Step5Bar-code shipping tag
KT2520K40000DAW18TAS
    Select All
  • Factory Lead Time
    16 Weeks
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Series
    KT2520K, Kyocera
  • Size / Dimension
    0.098Lx0.079W 2.50mmx2.00mm
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Voltage - Supply
    1.8V
  • Frequency
    40MHz
  • Frequency Stability
    ±2ppm
  • Current - Supply (Max)
    2mA
  • Height Seated (Max)
    0.031 0.80mm