  • KT2520F27456ZAW28TBA
KT2520F27456ZAW28TBA
advertisement
Manufacturer No:
KT2520F27456ZAW28TBA
HK JDW NO:
428-KT2520F27456ZAW28TBA
Step5Bar-code shipping tag
KT2520F27456ZAW28TBA
    Select All
  • Factory Lead Time
    16 Weeks
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Series
    KT2520F, Kyocera
  • Published
    2008
  • Size / Dimension
    0.098Lx0.079W 2.50mmx2.00mm
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Voltage - Supply
    2.8V
  • Frequency
    27.456MHz
  • Frequency Stability
    ±500ppb
  • Current - Supply (Max)
    1.5mA
  • Height Seated (Max)
    0.031 0.80mm