  • KR16TT161208
KR16TT161208
advertisement
Manufacturer No:
KR16TT161208
HK JDW NO:
590-KR16TT161208
Package:
Datasheet:
KR16TT161208
Description:
FERRITE CORE 45 OHM SOLID 12MM
Step5Bar-code shipping tag
KR16TT161208
  • Resistance
    45Ohm
  • Test Frequency
    100MHz
  • Impedance
    45Ohm
  • Impedance @ Frequency
    45Ohm @ 100MHz
  • Outer Dimension
    0.630 Dia (16.00mm)
  • Diameter
    16mm
  • Length
    0.315 8.00mm
  • Diameter - Inside
    12 mm
  • Diameter - Inner
    0.472 Dia (12.00mm)