  • KR16TT160918
KR16TT160918
advertisement
Manufacturer No:
KR16TT160918
HK JDW NO:
590-KR16TT160918
Package:
Datasheet:
KR16TT160918
Description:
FERRITE CORE 110 OHM SOLID 9MM
Step5Bar-code shipping tag
KR16TT160918
  • Resistance
    110Ohm
  • Test Frequency
    100MHz
  • Impedance
    110Ohm
  • Impedance @ Frequency
    110Ohm @ 100MHz
  • Outer Dimension
    0.630 Dia (16.00mm)
  • Diameter
    16mm
  • Length
    0.709 18.00mm
  • Diameter - Inside
    9 mm
  • Diameter - Inner
    0.354 Dia (9.00mm)