  • KQ1008TTE22NJ
KQ1008TTE22NJ
advertisement
Manufacturer No:
KQ1008TTE22NJ
HK JDW NO:
430-KQ1008TTE22NJ
Package:
1008
Datasheet:
Description:
Quantity:
In Stock : 15038
Step5Bar-code shipping tag
KQ1008TTE22NJ
  • Number of Pins
  • Material - Core
    Ceramic, Ferrite
  • Tolerance
    5%
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -40°C
  • Depth
    2.4mm
  • Current Rating
    1A
  • Frequency
    50MHz
  • Military Standard
    Not
  • Inductance
    22 nH
  • Test Frequency
    50MHz
  • Max DC Current
    1A
  • Frequency - Self Resonant
    2.4GHz
  • Q Factor
    55
  • DC Resistance (DCR) - Parallel
    120mOhm
  • DC Current
    1A
  • Height
    1.8mm
  • Length
    2.5mm
  • Width
    2.2mm