  • KNP400JT-52-11R
KNP400JT-52-11R
advertisement
Manufacturer No:
KNP400JT-52-11R
HK JDW NO:
898-KNP400JT-52-11R
Datasheet:
KNP400JT-52-11R
Step5Bar-code shipping tag
KNP400JT-52-11R
  • Operating Temperature
    -40°C~200°C
  • Packaging
    Tape & Box (TB)
  • Size / Dimension
    0.256Diax0.689L 6.50mmx17.50mm
  • Tolerance
    ±5%
  • Temperature Coefficient
    ±300ppm/°C
  • Resistance
    11Ohm
  • Power (Watts)
    4W