  • KNP300JT-52-36R
KNP300JT-52-36R
advertisement
Manufacturer No:
KNP300JT-52-36R
HK JDW NO:
898-KNP300JT-52-36R
Datasheet:
KNP300JT-52-36R
Step5Bar-code shipping tag
KNP300JT-52-36R
  • Operating Temperature
    -40°C~200°C
  • Packaging
    Tape & Box (TB)
  • Size / Dimension
    0.256Diax0.689L 6.50mmx17.50mm
  • Tolerance
    ±5%
  • Temperature Coefficient
    ±300ppm/°C
  • Resistance
    36Ohm
  • Power (Watts)
    3W