  • KJ14-M30MN80-ANU-4BIT
KJ14-M30MN80-ANU-4BIT
advertisement
Manufacturer No:
KJ14-M30MN80-ANU-4BIT
Manufacturer:
Altech Corporation
HK JDW NO:
35-KJ14-M30MN80-ANU-4BIT
Package:
Cylinder, Threaded - M30
Datasheet:
Description:
18V~30V Inductive Cylinder, Threaded - M30 Cable Leads Cylinder, Threaded - M30
Step5Bar-code shipping tag
KJ14-M30MN80-ANU-4BIT
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    5 Weeks
  • Package / Case
    Cylinder, Threaded - M30
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Voltage - Supply
    18V~30V
  • Shielding
    Shielded
  • Termination Style
    Cable Leads
  • Output Type
    Analog Voltage
  • Sensing Distance
    0.276 ~ 0.551 (7mm ~ 14mm)