  • KH-BM2.54-10P-W
KH-BM2.54-10P-W
advertisement
Manufacturer No:
KH-BM2.54-10P-W
Manufacturer:
Shenzhen Kinghelm Elec
HK JDW NO:
16105-KH-BM2.54-10P-W
Package:
Datasheet:
Description:
PCPin 24V Red 100mA -20℃~+70℃ 2000 Flat dial, raised type 2.54mm 10 Plugin DIP Switches ROHS