KC80526LY400256SL546
KC80526LY400256SL546
386-KC80526LY400256SL546
BGA
Microprocessor 495-Pin 400MHz BGA
In Stock : 999
Share
Please send RFQ, we will respond immediately.
Product Details
Purchasing and Inquiry
KC80526LY400256SL546 Overview
Since the microprocessor is packed in BGA, shipping overseas is convenient. High reliability can be achieved by using the advanced packaging method Bulk. The CPU operates at a frequency of 400MHz. You can find information about the functions of 495 pins in the datasheets. As a result of its Surface Mount mounting, this CPU is widely used in a wide variety of applications. 1.35V is the CPU core voltage.