  • KC7050T156.250L20E00
KC7050T156.250L20E00
advertisement
Manufacturer No:
KC7050T156.250L20E00
HK JDW NO:
428-KC7050T156.250L20E00
Package:
6-SMD, No Lead
Step5Bar-code shipping tag
KC7050T156.250L20E00
  • Package / Case
    6-SMD, No Lead
  • Operating Temperature
    0°C~70°C
  • Series
    KC7050T-L2, Kyocera
  • Size / Dimension
    0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
  • Part Status
    Obsolete
  • Type
    SO (SAW)
  • Voltage - Supply
    2.5V
  • Frequency
    156.25MHz
  • Frequency Stability
    ±50ppm
  • Output
    LVDS
  • Function
    Enable/Disable
  • Current - Supply (Max)
    70mA
  • Height Seated (Max)
    0.051 1.30mm