  • KC7050P150.000L30E00
KC7050P150.000L30E00
advertisement
Manufacturer No:
KC7050P150.000L30E00
HK JDW NO:
428-KC7050P150.000L30E00
Package:
6-SMD, No Lead
Step5Bar-code shipping tag
KC7050P150.000L30E00
    Select All
  • Factory Lead Time
    16 Weeks
  • Package / Case
    6-SMD, No Lead
  • Operating Temperature
    0°C~70°C
  • Series
    KC7050P-L3, Kyocera
  • Size / Dimension
    0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
  • Part Status
    Active
  • Type
    XO (Standard)
  • Voltage - Supply
    3.3V
  • Frequency
    150MHz
  • Frequency Stability
    ±50ppm
  • Output
    LVDS
  • Function
    Standby (Power Down)
  • Current - Supply (Max)
    70mA
  • Current - Supply (Disable) (Max)
    30μA
  • Height Seated (Max)
    0.071 1.80mm