  • KC7050A27.0000C3GE00
KC7050A27.0000C3GE00
advertisement
Manufacturer No:
KC7050A27.0000C3GE00
HK JDW NO:
428-KC7050A27.0000C3GE00
Package:
4-SMD, No Lead
Description:
Quantity:
In Stock : 419
Share
Qty
Unit Price
Ext Price
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
Product Details
Step5Bar-code shipping tag
KC7050A27.0000C3GE00
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Size / Dimension
    0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
  • Voltage - Supply
    3.3V
  • Frequency
    27MHz
  • Frequency Stability
    ±50ppm
  • Current - Supply (Max)
    15mA
  • Height Seated (Max)
    0.071 1.80mm