  • KC7050A25.0000C3GE00
KC7050A25.0000C3GE00
advertisement
Manufacturer No:
KC7050A25.0000C3GE00
HK JDW NO:
428-KC7050A25.0000C3GE00
Package:
4-SMD, No Lead
Description:
Quantity:
In Stock : 16919
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
KC7050A25.0000C3GE00
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    16 Weeks
  • Mounting Type
    Surface Mount
  • Package / Case
    4-SMD, No Lead
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Series
    KC7050A-C3, Kyocera
  • Size / Dimension
    0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Type
    XO (Standard)
  • Voltage - Supply
    3.3V
  • Frequency
    25MHz
  • Frequency Stability
    ±50ppm
  • Output
    CMOS
  • Function
    Standby (Power Down)
  • Base Resonator
    Crystal
  • Current - Supply (Max)
    15mA
  • Current - Supply (Disable) (Max)
    10μA
  • Height Seated (Max)
    0.071 1.80mm