  • KC3225L156.250P2GJ00
KC3225L156.250P2GJ00
advertisement
Manufacturer No:
KC3225L156.250P2GJ00
HK JDW NO:
428-KC3225L156.250P2GJ00
Package:
6-SMD, No Lead
Description:
Quantity:
In Stock : 980
Share
Qty
Unit Price
Ext Price
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
Product Details
Step5Bar-code shipping tag
KC3225L156.250P2GJ00
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    14 Weeks
  • Mounting Type
    Surface Mount
  • Package / Case
    6-SMD, No Lead
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Series
    KC3225L-P2, Kyocera
  • Size / Dimension
    0.126Lx0.098W 3.20mmx2.50mm
  • Voltage - Supply
    2.5V
  • Frequency
    156.25MHz
  • Frequency Stability
    ±50ppm
  • Output
    LVPECL
  • Current - Supply (Max)
    60mA
  • Current - Supply (Disable) (Max)
    20μA
  • Height Seated (Max)
    0.045 1.15mm