  • KC3225K48.0000C1GE00
KC3225K48.0000C1GE00
advertisement
Manufacturer No:
KC3225K48.0000C1GE00
HK JDW NO:
428-KC3225K48.0000C1GE00
Package:
4-SMD, No Lead
Step5Bar-code shipping tag
KC3225K48.0000C1GE00
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Series
    KC3225K, Kyocera
  • Size / Dimension
    0.126Lx0.098W 3.20mmx2.50mm
  • Voltage - Supply
    1.6V~3.63V
  • Frequency
    48MHz
  • Frequency Stability
    ±50ppm
  • Output
    CMOS
  • Current - Supply (Max)
    11mA
  • Current - Supply (Disable) (Max)
    5μA
  • Height Seated (Max)
    0.031 0.80mm