  • KC2520Z33.3333C1KX00
KC2520Z33.3333C1KX00
advertisement
Manufacturer No:
KC2520Z33.3333C1KX00
HK JDW NO:
428-KC2520Z33.3333C1KX00
Description:
Quantity:
In Stock : 7971
Share
Qty
Unit Price
Ext Price
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
Product Details
Step5Bar-code shipping tag
KC2520Z33.3333C1KX00
  • Factory Lead Time
    10 Weeks
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Series
    KC2520Z, Kyocera
  • Size / Dimension
    0.098Lx0.079W 2.50mmx2.00mm
  • Voltage - Supply
    1.71V~3.63V
  • Frequency
    33.3333MHz
  • Frequency Stability
    ±20ppm
  • Current - Supply (Max)
    8mA
  • Height Seated (Max)
    0.031 0.80mm