  • KC2520Z27.0000C1KX00
KC2520Z27.0000C1KX00
advertisement
Manufacturer No:
KC2520Z27.0000C1KX00
HK JDW NO:
428-KC2520Z27.0000C1KX00
Description:
XTAL OSC XO 27.0000MHZ CMOS SMD
Step5Bar-code shipping tag
KC2520Z27.0000C1KX00
  • Factory Lead Time
    14 Weeks
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Series
    KC2520Z, Kyocera
  • Size / Dimension
    0.098Lx0.079W 2.50mmx2.00mm
  • Voltage - Supply
    3.3V
  • Frequency
    27MHz
  • Current - Supply (Max)
    3.3mA
  • Height Seated (Max)
    0.031 0.80mm