  • KC2520K40.0000C10E00
KC2520K40.0000C10E00
advertisement
Manufacturer No:
KC2520K40.0000C10E00
HK JDW NO:
428-KC2520K40.0000C10E00
Package:
4-SMD, No Lead
Description:
Quantity:
In Stock : 1998
Share
Qty
Unit Price
Ext Price
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
Product Details
Step5Bar-code shipping tag
KC2520K40.0000C10E00
  • Size / Dimension
    0.098Lx0.079W 2.50mmx2.00mm
  • Voltage - Supply
    1.6V~3.63V
  • Frequency
    40MHz
  • Frequency Stability
    ±50ppm
  • Current - Supply (Max)
    5mA
  • Height Seated (Max)
    0.031 0.80mm
  • RoHS Status
    ROHS3 Compliant
  • Factory Lead Time
    16 Weeks
  • Operating Temperature
    -10°C~70°C