  • KC2520K10.0000C1GE00
KC2520K10.0000C1GE00
advertisement
Manufacturer No:
KC2520K10.0000C1GE00
HK JDW NO:
428-KC2520K10.0000C1GE00
Quantity:
In Stock : 1590
Step5Bar-code shipping tag
KC2520K10.0000C1GE00
  • Factory Lead Time
    16 Weeks
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Series
    KC2520K, Kyocera
  • Size / Dimension
    0.098Lx0.079W 2.50mmx2.00mm
  • Voltage - Supply
    1.6V~3.63V
  • Frequency
    10MHz
  • Frequency Stability
    ±50ppm
  • Current - Supply (Max)
    6mA
  • Height Seated (Max)
    0.031 0.80mm