  • KC2520C40.0000C1YE00
KC2520C40.0000C1YE00
advertisement
Manufacturer No:
KC2520C40.0000C1YE00
HK JDW NO:
428-KC2520C40.0000C1YE00
Quantity:
In Stock : 1636
Share
Qty
Unit Price
Ext Price
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
Product Details
Step5Bar-code shipping tag
KC2520C40.0000C1YE00
  • Current - Supply (Max)
    3.5mA
  • Height Seated (Max)
    0.028 0.70mm
  • RoHS Status
    RoHS Compliant
  • Factory Lead Time
    16 Weeks
  • Operating Temperature
    -10°C~70°C
  • Series
    KC2520C-C1, Kyocera
  • Size / Dimension
    0.098Lx0.079W 2.50mmx2.00mm
  • Voltage - Supply
    1.8V
  • Frequency
    40MHz
  • Frequency Stability
    ±10ppm