  • KC2016Z25.0000C1KX00
KC2016Z25.0000C1KX00
advertisement
Manufacturer No:
KC2016Z25.0000C1KX00
HK JDW NO:
428-KC2016Z25.0000C1KX00
Quantity:
In Stock : 1019
Share
Qty
Unit Price
Ext Price
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
Product Details
Step5Bar-code shipping tag
KC2016Z25.0000C1KX00
  • Factory Lead Time
    14 Weeks
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Size / Dimension
    0.079Lx0.063W 2.00mmx1.60mm
  • Voltage - Supply
    3.3V
  • Frequency
    25MHz
  • Current - Supply (Max)
    3.3mA
  • Height Seated (Max)
    0.031 0.80mm