  • KC2016Z14.3182C15XXK
KC2016Z14.3182C15XXK
advertisement
Manufacturer No:
KC2016Z14.3182C15XXK
HK JDW NO:
428-KC2016Z14.3182C15XXK
Quantity:
In Stock : 9190
Step5Bar-code shipping tag
KC2016Z14.3182C15XXK
  • Factory Lead Time
    10 Weeks
  • Operating Temperature
    -40°C~105°C
  • Size / Dimension
    0.079Lx0.063W 2.00mmx1.60mm
  • Voltage - Supply
    1.71V~3.63V
  • Frequency
    14.3182MHz
  • Frequency Stability
    ±30ppm
  • Current - Supply (Max)
    6.5mA
  • Height Seated (Max)
    0.031 0.80mm