  • KB03KW01-5C24-JC
KB03KW01-5C24-JC
advertisement
Manufacturer No:
KB03KW01-5C24-JC
HK JDW NO:
558-KB03KW01-5C24-JC
Package:
Datasheet:
KB03KW01-5C24-JC
Description:
SW IND PB RECT RED LED 24V SLD
Step5Bar-code shipping tag
KB03KW01-5C24-JC
  • Type
    LED
  • Panel Cutout Dimensions
    0.48 (12.19mm)
  • Voltage
    24V
  • Current
    10mA
  • Lens Style
    Rectangle with Flat Top
  • Lens Size
    16.10mmx11.60mm