  • K50HC1CSE16.4000MR
K50HC1CSE16.4000MR
advertisement
Manufacturer No:
K50HC1CSE16.4000MR
Manufacturer:
AVX Corporation
HK JDW NO:
66-K50HC1CSE16.4000MR
Package:
CSMD
Step5Bar-code shipping tag
K50HC1CSE16.4000MR
  • Package / Case
    CSMD
  • Packaging
    Tape & Reel
  • Frequency
    16.4MHz
  • Frequency Stability
    100 ppm
  • Operating Supply Voltage
    5V
  • Load Capacitance
    50pF