  • K50-HC1CSE12.2880MR
K50-HC1CSE12.2880MR
advertisement
Manufacturer No:
K50-HC1CSE12.2880MR
Manufacturer:
AVX Corporation
HK JDW NO:
66-K50-HC1CSE12.2880MR
Package:
SMD/SMT
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
K50-HC1CSE12.2880MR
  • Package / Case
    SMD/SMT
  • Number of Pins
    4
  • Voltage - Rated
    3.3V
  • Frequency
    12.288MHz
  • Load Capacitance
    50pF
  • Frequency Tolerance
    0.01%
  • Height
    1.6mm
  • Length
    7mm
  • Width
    5mm